
Spawarka Bester Magster 330 4x4 Lincoln Electric ZESTAW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
MAGSTER 330 4x4
Mocne i ekonomiczne urządzenia kompaktowe
Półautomaty spawalnicze Magster 280 i 330 to w pełni przemysłowe urządzenia do spawania średnich i lekkich konstrukcji. Przejrzysty panel i intuicyjny wybór parametrów spawania średnich i lekkich konstrukcji. Przejrzysty panel i intuicyjny wybór parametrów spawania pozwalają na dokładny dobór i regulację charakterystyki łuku. W standardzie wyposażone są we wszystkie przydatne funkcje takie jak spawanie punktowe, 2/4 takt czy regulację długości wolnego końca drutu.
Dodatkowo wersje oznaczone symbolem 4x4 wyposażone są w mierniki oraz cztero-rolkowy podajnik drutu zalecany do spawania drutami aluminiowymi.
CECHY:
- Profesjonalny zespół podający, również cztero-rolkowy
- Gniazdo zasilania podgrzewacza gazu
- Funkcje 2/4 takt, spawanie punktowe, regulacja długości końca drutu
- Mierniki V/A
- Spełnia normy IEC974-1, ROHS i CE dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności
PROCESY:
- MIG
- Drut rdzeniowy Innershield
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:
- 3m przewód zasilający
- przewód masowy z zaciskiem
- przewód elektrodowy 2m
- uchwyt spawalniczy 3m
- reduktor Harris
GWARANCJA: 2 lata pełnej gwarancji bez limitu pracy.
Dane techniczne
Zasilanie | 400V |
Prąd spawania/Napięcie/Cykl pracy | 300A/35% |
Bezpiecznik | 32A |
Zakres prądu | 35-320A |
Stopień Ochrony | IP23 |
Waga (kg) | 80 |
Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.